Contact

BUCURESTI   

Calea Victoriei, Str. Gh.Manu Nr.8

Tel/Fax: 031.425.09.25 & 0741.770.770

E-mail: Bucuresti@Exonia.ro

Contact Exonia Bucuresti QR Code
IASI

Bdul. Poitiers Nr.11A

Tel/Fax: 0232.213.200 & 0756.280.000

E-mail: Iasi@Exonia.ro

 Contact Exonia Iasi QR Code
ARAD 

Piata Reconcilierii Nr.8, Arad

Tel/Fax: 0257.288.244 & 0746.220.220

E-mail: Arad@Exonia.ro

 Contact Exonia Arad QR Code
SUCEAVA, BOTOSANI, NEAMT

Tel/Fax: 0332.804.040 & 0746.200.300

E-mail: Suceava@Exonia.ro

 Contact Exonia Suceava, Botosani, Neamt QR Code
TIMISOARA, ORADEA

Tel/Fax: 0357.800.100 & 0746.300.300

E-mail: Timisoara@Exonia.ro

 Contact Exonia Timisoara, Oradea QR Code
BACAU, VASLUI, GALATI

Tel/Fax: 0232.213.200 & 0746.200.300

E-mail: Bacau@Exonia.ro

 Contact Exonia Bacau, Vaslui, Galati QR Code
BRASOV, SIBIU, MURES
Tel/Fax: 0232.213.200 & 0746.200.300

E-mail: Brasov@Exonia.ro

Contact Exonia Brasov, Sibiu, Mures QR Code
PLOIESTI, BUZAU, FOCSANI

Tel/Fax: 0232.213.200 & 0746.200.300

E-mail: Ploiesti@Exonia.ro

Contact Exonia Ploiesti, Buzau, Focsani QR Code
CRAIOVA, SEVERIN

Tel/Fax: 0257.288.244 & 0746.210.210

E-mail: Craiova@Exonia.ro

Contact Exonia Craiova, Severin QR Code

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s